Állásajánlat » Marketing » Marketing asszisztens » Ref.: AR-0727

Marketing asszisztens munkatársat keresünk budapesti partnerünk részére megbízható angol nyelvtudással.

Feladatok:

  • Marketing kampányok támogatása
  • Katalógusok, prospektusok kivitelezésében és megrendelésében való közreműködés
  • Honlap naprakészen tartása
  • Rendezvények szervezésében és lebonyolításában való aktív részvétel
  • Kapcsolattartás az ügynökséggel, társosztályokkal és az alvállalkozókkal
  • Versenytársfigyelés
  • Marketinggel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Néhány éves releváns szakmai tapasztalat
  • Megbízható angol nyelvtudás
  • Jó helyesírás
  • Kiváló kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Budapest