Állásajánlat » Egyéb » Manikűr és műkörömépítő, exkluzív 1. kerületi szépségszalon » Ref.: AR-0988

Manikűr és műkörömépítő kollégát keresünk exkluzív szépségszalonba a budai vár közelébe kommunikációképes angol nyelvtudással.

Feladatok:

  • Külföldi és magyar vendégek magas szintű kiszolgálása
  • Különböző manikűr és kézápolási feladatok
  • Műkörömépítés a kívánt technikában és stílusban
  • Különböző lakkozási technikák alkalmazása

Elvárások:

  • Manikűr, lakkozási és műkörömépítési technikák ismerete, gyakorlata
  • Munkáját magas színvonalon végzi
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • Szakmájában követi a legújabb magyar és a külföldi trendeket is
  • Elegáns, visszafogott, kedves személyiség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Exkluzív és inspiráló munkahely
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Budapest