Állásajánlat » Logisztika » Logisztikai vezető, Raktárvezető » Ref.: AR-0679

Tapasztalattal rendelkező raktárvezetőt keresünk sportfelszereléseket gyártó és forgalmazó partnerünk részére Budapestre a 13. kerületbe.

Feladatok:

  • Raktár logisztikai irányítása, raktármenedzsment
  • Raktári dolgozók irányítása, napi feladatokat kiosztása, a kiosztott feladatok elvégzésének ellenőrzése
  • Raktári rend megtervezése, szükség szerinti átalakítása, az elvárt állapot fenntartásának biztosítása, ellenőrzése.
  • Belső logisztikai folyamatok felmérése és optimalizálása
  • Raktári folyamatok fejlesztésére javaslattétel és azok kidolgozása
  • Alapanyag, csomagolóanyag beszerzésében való részvétel
  • Leltárok vezetése, részleges leltárok elvégzése, készletellenőrzések rendszeres elvégzése
  • Raktárosok helyettesítése szükség szerint, az áruátvételi, raktározási, kiadási, feladatokban való tevőleges részvétel
  • Export rendeléseket kezelő munkatársakkal való szoros együttműködés
  • Gyártókkal való szoros együttműködés, folyamatos kapcsolattartás
  • Készletfigyelés
  • Árurendelés
  • Nyersanyag kezelés, anyagmozgatás koordinálása
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Min. 5 éves tapasztalat raktárvezetőként
  • Felsőfokú végzettség
  • Magabiztos számítógépes tudás
  • Vezető személyiség, magabiztosság
  • Terhelhetőség
  • Komplex látásmód

Előnyök:

  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Cafetéria
  • Családias munkakörnyezet
  • Változatos munka, szakmai kihívás

Munkavégzés helye: Budapest 13. kerület