Állásajánlat » Logisztika » Logisztikai osztályvezető helyettes » Ref.: AR-0673

Logisztikai osztályvezető helyettest keresünk prémium divatmárkákat forgalmazó partnerünk részére Budapestre.

Feladatok:

  • A beérkező áru kezelése
  • A zökkenőmentes áruáramlás biztosítása
  • Részvétel az éves leltárban
  • Raktár- és áruszállítás-szervezés
  • Megrendelésekkel és számlákkal kapcsolatos ügyintézés
  • Az értékesítési osztályok támogatása árleszállítások esetén
  • A vevői visszáru kezelés
  • Egyedi vevői megrendelések kezelése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Több éves releváns tapasztalat „inhouse” logisztika szakterületen
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvismeret
  • A szakmaspecifikus számítógépes programok biztos kezelése
  • Precíz, részletközpontú munkavégzés, valamint jó szervezőkészség
  • Önállóság, jó szervezőkészség, precizitás

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkakörülmények
  • Karrierlehetőség
  • Versenyképes fix fizetés

Munkavégzés helye: Budapest