Állásajánlat » Felsővezetés » Logisztikai osztályvezető » Ref.: AR-0688

Logisztikai osztályvezetőt keresünk prémium divatmárkákat forgalmazó partnerünk részére Budapestre.

Feladatok:

  • A beérkező és kimenő áruk feldolgozása
  • Árufeldolgozás és árufelosztás
  • A vásárlói visszáruk és a vásárlói különrendelések feldolgozása
  • Raktárgazdálkodás és raktárszervezés
  • Kommunikáció és információcsere az üzletvezetéssel
  • Emberi erőforrás tervezés végrehajtása, tervezése felügyelete

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Több éves releváns tapasztalat „inhouse” logisztika szakterületen
  • Kereskedelmi területen vagy szolgáltatásorientált területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvismeret
  • A szakmaspecifikus számítógépes programok biztos kezelése
  • Precíz, részletközpontú munkavégzés, valamint jó szervezőkészség
  • Önállóság, jó szervezőkészség, precizitás

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkakörülmények
  • Karrierlehetőség
  • Versenyképes fix fizetés

Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület