Állásajánlat » Logisztika » Logisztikai munkatárs » Ref.: AR-0652

Törökbálinti ipari automatizálással foglalkozó piacvezető partnerünk részére Logisztikai munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Beszerzés, készletgazdálkodás kezelése
  • Optimális készletgazdálkodás kialakítása és üzemeltetése
  • A raktárral együttműködve a beszállítások és kiszállítások koordinációja, nyomon követése
  • Áruk küldéséhez és beérkeztetéséhez kapcsolódó adminisztráció intézése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal logisztikai feladatok kapcsán magyar és angol nyelven
  • EKÁER ügyintézés, Intrastat és Környezetvédelmi termékdíj, egyéb jelentések készítése
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal
  • Logisztikai folyamatokkal járó dokumentációk kezelése

Elvárások:

  • Legalább középfokú logisztikusi végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett releváns (legalább 3-4 éves) tapasztalat
  • MS Office és SAP ismeret
  • Lotus Notes ismerete előnyt jelent
  • Angol nyelvtudás, a német nyelvtudás előnyt jelent
  • Önálló, pontos, precíz, logikus, strukturált gondolkodás és munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó személyiség
  • Barátságos, nyitott
  • Jó kommunikációs készség
  • Ügyfélorientált, csapatjátékos

Amit kínálunk:

  • Kiszámítható, biztos, nemzetközi hátterű cég
  • Kreatív munka, folyamatos tanulási lehetőség
  • Betekintés az ipar széles és változatos területére
  • Barátságos, lendületes, összetartó csapat
  • Korszerű munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye: Törökbálint