Állásajánlat » Logisztika » Logisztikai- és Operációs Koordinátor » Ref.: AR-0611

Osztrák partnercégünk számára Logisztikai- és Operációs Koordinátort keresünk Ausztriába.

Feladatok:

  • A logisztikai terület, valamint a teljes ügyviteli adminisztráció támogatása
  • A kontrolling feladatok, a cash flow és likviditási tervezés koordinálása
  • A cégvezető által kitűzött vállalati célok megvalósítása
  • Napi és heti riportolás a cégvezetés felé
  • A meglévő operációs és működési struktúra felülvizsgálata, annak fejlesztése, a folyamatok optimalizálása
  • Szállítások szervezése, lebonyolítása
  • Eredményes költséggazdálkodás, a hatékonyság növelése, költségcsökkentési intézkedések megvalósítása
  • Áruterítésben dolgozó munkatársak vezetése, irányítása
  • Részvétel a számlázási folyamatokban

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Vezetői gyakorlat
  • Kiköltözési, utazási hajlandóság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Stabil felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Kiemelkedő problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Magas fokú terhelhetőség
  • Csapatvezetésben szerzett rutin
  • Erős vezetői készségek

Előnyök:

  • 1-2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Logisztikai szakirányú végzettség
  • Logisztikai piac ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes munkabér
  • Fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat

Munkavégzés helye: Külföld

Egyéb leírás:

Munkavégzés helye: Ausztria, Salzburg