Állásajánlat » Ingatlan » Létesítmény menedzser, kulturális központ » Ref.: AR-0898

Létesítmény menedzser munkatársat keresünk kulturális központ részére Budapestre a 2. kerületbe magabiztos angol nyelvtudással.

Feladatok:

  • Üzemeltetéssel kapcsolatos napi szintű feladatok koordinálása: A létesítmény kültéri közterületének és belső kertjének gondozásának koordinálása ill. a beltéri kulturális és kiállítóterek gondozása ill. megfelelő műszaki állapotban tartásának koordinálása
  • Garanciális javítások megszervezése és felügyelete
  • Partnerekkel, vállalkozókkal való folyamatos kapcsolattartás
  • Kerttel, őrzéssel és takarítással kapcsolatos feladatok koordinálása
  • Közbeszerzés nyertes karbantartó céggel való kapcsolattartás, ügymenet kezelése
  • Hatáskörébe tartozó munkatársak koordinálása (porta, kávézó, kulturális koordinátor)
  • Kulturális rendezvények biztosítása üzemeltetési oldalról
  • Diplomáciai látogatásokhoz szükséges szervezés és lebonyolítás
  • Árajánlatok bekérése közbeszerzési eljárás keretében
  • Megrendelések elkészítése és kezelése
  • Kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Létesítmény menedzsment területén szerzett tapasztalat
  • Min. 1-2 éves vezetői tapasztalat (3-4 fő)
  • Mérnöki vagy technikusi végzettség
  • Jó műszaki érzék
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Jó szervezőkészség, magabiztos, határozott személyiség
  • Proaktív hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkavégzés
  • Biztos háttér
  • Kellemes munkakörülmények
  • Barátságos munkatársak

Munkavégzés helye: Budapest

Egyéb leírás:

Munkaidő: hétfőtől-péntekig 9-18 óra között