Állásajánlat » Egyéb » Lakberendező » Ref.: AR-0706

Lakberendező munkatársat keresünk új lakások hosszútávú bérbeadásával foglalkozó partnerünk részére főállásba.

Feladatok:

  • A cég tulajdonában lévő lakások belső tereinek megtervezése
  • A lakások teljes berendezése
  • A berendezéséhez kapcsolódó költségvetés készítése
  • Bútorok, kiegészítők, textilek kiválasztása, beszerzése
  • Szállíttatás, összeszerelés, takarítás megszervezése, felügyelete
  • A lakásokat kivitelező cég munkatársaival folyamatos kapcsolattartás
  • A lakások kiviteli terveinek egyeztetése, szükség esetén módosíttatása
  • Enteriőrök látványterveinek készítése lakberendező szoftverrel

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Minimum 5 éves szakmai tapasztalat
  • Tervezői programok ismerete
  • Önálló munkavégzés
  • Angol nyelvtudás

Előnyök:

  • Építész, belsőépítész végzettség előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú biztos munkahely
  • Magán egészségbiztosítás
  • Céges telefon
  • Meleg ebéd (választható menüből)
  • Jó hangulatú, kellemes légkör

Munkavégzés helye: Budapest