Állásajánlat » Asszisztencia / Irodavezetés » Kulturális menedzser, török kultúrát bemutató múzeum » Ref.: AR-0992

Kulturális menedzsert keresünk török kultúrával foglalkozó múzeumi partnerünk részére Budapestre magabiztos angol nyelvtudással.

Feladatok:

  • Kiállítások, koncertek és egyéb kulturális események, rendezvények megszervezése
  • Kapcsolattartás magyar és külföldi művészeti intézményekkel, kurátorokkal
  • Találkozók megszervezése, tárgyalás, szerződéskötés
  • Költségkalkulációk készítése
  • Kapcsolattartás a művészekkel, programszervezőkkel ill. a projektek egyéb közreműködőivel
  • Közreműködés a kommunikációs anyagok elkészítésében, kapcsolattartás a grafikusokkal
  • Könyvek és egyéb kiadványok menedzselése
  • Médiával való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Járatos a művészeti rendezvények megszervezésében
  • Szervezett már önállóan kulturális programokat (kiállítás, koncert, előadás ill. egyéb rendezvény)
  • Jól eligazodik a kulturális életben, ismeri a művészeti trendeket
  • Felsőfokú végzettség
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Érdeklődik a török kultúra iránt
  • Önállóan tud dolgozni
  • MS Office magabiztos ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Izgalmas, változatos feladatok
  • Jó csapat
  • Igényes környezet

Munkavégzés helye: Budapest

Egyéb leírás:

  • Munkaidő: 9-18 óra között 1 órás ebédidővel