Állásajánlat » Asszisztencia / Irodavezetés » Külkereskedelmi asszisztens » Ref.: AR-0560

Vívófelszereléseket gyártó és értékesítő partnerünk részére keresünk külkereskedelmi asszisztens pozícióba munkatársat.

Feladatok:

  • Egyszerűbb vásárlói levelek/megkeresések kezelése angol nyelven
  • Fuvarkalkuláció, szervezés, előkészítés
  • Proforma számlák, export számlák, fuvarlevelek elkészítése
  • Vásárlói tájékoztatás
  • Szállítmányok nyomon követése, felmerülő problémák kezelése
  • Export/import fuvarok intézése
  • A munkakörhöz tartozó adminisztratív feladatok ellátása
  • Partneregyenlegek vezetése, lejárt számlák figyelése, kezelése
  • Szállítmányozással kapcsolatos reklamációk kezelése
  • Irodai-kereskedelmi feladatok

    Főbb feladatok később, a fentieken kívül:

  • Export rendelések kezelése, a folyamat végigkövetése a rendelés beérkezésétől a számla elkészítéséig
  • Vevői reklamációk kezelése, árajánlat készítés, komplexebb vevői levelek kezelése
  • Szoros együttműködés a gyártókkal és a raktárosokkal
  • EKAER szám kezelése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 2-3 éves kereskedelmi gyakorlat, külkereskedelem előny
  • Angol nyelvismeret (erős középfok, felsőfok előny, tárgyalási szint)
  • Felhasználói szintű számítógépes tudás (Office programok, levelező)
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzési képesség
  • Problémamegoldó készség, rugalmasság
  • Nagyfokú precizitás, gyorsaság
  • Vevőorientált hozzáállás

Előnyök:

  • Külkereskedelemben szerzett tapasztalat
  • Második idegen nyelv (spanyol vagy francia)
  • Informatikai érzék weblap, webshop kezeléséhez
  • Sportok szeretete, esetleg sportolói múlt

Amit kínálunk:

  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria juttatások

Munkavégzés helye: Budapest