Állásajánlat » Pénzügy » Kontroller, ipari automatizálási vállalat » Ref.: AR-0936

Kontroller munkatársat keresünk piacvezető ipari automatizálási partnerünk részére Törökbálintra magabiztos angol nyelvtudással.

Feladatok:

  • Havi-, negyedéves és éves jelentések és az eltérések elemzése
  • Költségvetések és előrejelzések előkészítése, a költségvetési és tervezési folyamat összehangolása
  • Kapcsolattartás a vezetőkkel és más kollégákkal
  • Pénzügyi adminisztrációs feladatok ellátása a helyi és közép-kelet-európai szervezetek számára
  • Vevői kreditlimitek meghatározása, felülvizsgálata
  • Az éves pénzügyi zárási folyamat támogatása
  • A jelentési folyamatok és rendszerek fejlesztésének támogatása
  • Projektekkel és eseti kérésekkel kapcsolatos munka
  • Alkalmanként megbeszéléseken való részvétel Ausztriában (Bécs mellett)
  • Tárgyi eszközök kezelése, könyvelése, kapcsolódó dokumentációk előkészítése
  • Közreműködés a havi és éves zárásokban

Elvárások:

  • Szakirányú diploma (közgazdasági, pénzügyi)
  • Kontrolling, pénzügyi elemzési területen szerzett tapasztalat
  • MS Office, Excel kimagasló ismerete és magabiztos használata
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Precíz, pontos, logikus, strukturált gondolkodás és munkavégzés
  • Barátságos, nyitott, megbízható, problémamegoldó személyiség

Előnyök:

  • SAP, Lotus Notes ismerete
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Visual Basic programozási ismeret

Amit kínálunk:

  • Kiszámítható, biztos, nemzetközi hátterű cég
  • Folyamatos továbbképzés és tanulási lehetőség
  • Home office lehetőség
  • Barátságos, lendületes, összetartó csapat
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Korszerű munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Törökbálint