Állásajánlat » Pénzügy » Kontroller » Ref.: AR-0732

Kontrolling munkatársat keresünk nemzetközi kereskedelemmel, megújuló energiával és ingatlanfejlesztéssel foglalkozó holding partnerünk részére angol nyelvtudással Budapestre a 6. kerületbe.

Feladatok:

  • Heti, havi és éves pénzügyi jelentések készítése
  • Terv-tény különbség elemzés
  • Mérlegelemzések, költségkalkulációk és jövedelmezőségi tanulmányok készítése
  • Belső pénzügyi elemzések elkészítése a vezetőség számára
  • Aktív részvétel havi és éves zárásokban, támogatva a számviteli részleget
  • Éves üzleti terv és havi pénzügyi előrejelzések készítése
  • A kontrolling-rendszer működtetése és fejlesztése
  • Értékesítések és költségek egyeztetése
  • Statisztikai jelentések készítése
  • Belső szabályzatok, irányelvek betartásának ellenőrzése
  • A belső kontrolling-rendszer felügyelete

Elvárások:

  • Felsőfokú közgazdász végzettség
  • Min. 3 éves versenyszférában szerzett tapasztalat kontroller vagy pénzügyi kontroller munkakörben
  • Min. erős középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Magabiztos MS Office ismeretek, különösen excel
  • Jó elemző képesség, strukturált gondolkodás
  • Precizitás, magabiztosság, proaktív szemlélet
  • Jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil nemzetközi vállalati háttér
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Képzéseken, tréningeken való részvételi lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest VI. kerület