Állásajánlat » Pénzügy » Kontroller » Ref.: AR-0732

Kontrolling munkatársat keresünk nemzetközi ingatlanfejlesztő partnerünk részére angol nyelvtudással Budapestre.

Feladatok:

  • Heti, havi és éves pénzügyi jelentések elkészítése
  • Terv és tényadatok elemzése
  • Költségkalkulációk, jövedelmezőségi tanulmányok és mérlegelemzések elkészítése
  • Pénzügyi elemzések és jelentések elkészítése a menedzsment részére
  • Aktív részvétel a havi és éves zárásokban és a könyvelés támogatása
  • Éves üzleti tervek és havi pénzügyi előrejelzések elkészítése
  • A vállalat kontrolling rendszerének karbantartása és folyamatos fejlesztése
  • Statisztikai riportok elkészítése
  • Költségek és bevételek összevetése
  • A belső ellenőrzési rendszer felülvizsgálata
  • A folyamatok ellenőrzése és összeegyeztetése a belső szabályozásokkal

Elvárások:

  • Felsőfokú közgazdász végzettség
  • Min. 4 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Magabiztos MS Office ismeretek
  • Jó elemző képesség, strukturált gondolkodás
  • Precizitás, magabiztosság, proaktív szemlélet
  • Jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil nemzetközi vállalati háttér
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest VI. kerület