Állásajánlat » Pénzügy » Könyvelő, pénzügyes munkatárs, budaörsi hulladékgazdálkodó cég » Ref.: AR-0738

Könyvelő, pénzügyes munkatársat keresünk budaörsi hulladékgazdálkodási partnerünk részére.

Feladatok:

  • Banki tranzakciók könyvelése
  • Banki utalások kezelése
  • Kimenő számlák készítése
  • Vevőfolyószámlák egyeztetése, felszólító levelek küldése
  • Statisztikai adatszolgáltatások készítése, benyújtása (havi, negyedéves, éves)
  • Főkönyvi és folyószámla egyeztetések
  • Hóvégi és éves zárásban való részvétel
  • Kimutatások készítése (havi, negyedéves, éves)
  • Házipénztári tranzakciók követése, ellenőrzése
  • Főkönyvelő és pénzügy cégvezető munkájának támogatása

Elvárások:

  • Könyvelői képesítés
  • Könyvelői tapasztalat
  • Excel magabiztos felhasználói ismerete
  • Felelősségteljes munkavégzés, igényesség a munkája minőségére
  • Pontosság, önállóság, precizitás

Előnyök:

  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • Mérlegképes könyvelői végzettség

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria juttatás
  • Dinamikusan fejlődő, biztos hátteret adó munkahely
  • Kulturált, barátságos munkakörülmények
  • Parkolási lehetőség

Munkavégzés helye: Budaörs