Állásajánlat » Pénzügy » Könyvelő, oktatóeszköz gyártó és kereskedelmi cég, X. kerület » Ref.: AR-1028

Könyvelő munkatársat keresünk természettudományos és orvosi oktatóeszközöket gyártó és forgalmazó partnerünk 3 fős pénzügyi csapatába, Budapestre a X. kerületbe.

Feladatok:

  • Főkönyvi könyvelési feladatok ellátása integrált pénzügyi-számviteli programban (SAP)
  • Vevő, szállító számlák kontírozása, könyvelése, teljesítések követése
  • Napi könyvelési feladatok elvégzése és ellenőrzése
  • A társaság napra kész könyvelési feladatainak ellátása, számlák, bizonylatok törvény által előírt formában való kontírozása, rögzítése, könyvelése (szállítói számlák, bank, pénztár, tárgyi eszköz, vegyes könyvelések)
  • Zárások előkészítése
  • Együttműködés a főkönyvelővel, munkájának támogatása
  • Könyvvizsgálók munkájának támogatása
  • Törvényi változások nyomon követése, egyéb adminisztratív feladatok
  • Kapcsolattartás a társterületekkel

Elvárások:

  • Pénzügyi és/vagy számviteli végzettség
  • Teljekörű könyvelésben szerzett tapasztalat
  • Angol vagy német nyelvtudás, amelyet legalább írásban tud használni
  • SAP-ban való járatosság
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Segítőkész személyiség

Előnyök:

  • SAP FI modul ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Nyugodt munkakörnyezet
  • Heti két nap Home Office

Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület