Állásajánlat » Pénzügy » Könyvelő, nemzetközi könyvelő és adótanácsadó cég » Ref.: AR-0750

Könyvelő munkatársat keresünk dinamikusan fejlődő nemzetközi könyvelő és adótanácsadó partnerünk budapesti csapatába.

Feladatok:

  • A cég külföldi és hazai ügyfelei részére könyvelési és adózási feladatok ellátása
  • Riportok, jelentések elkészítése
  • Az ügyfelek adózással kapcsolatos kérdéseinek megválaszolása
  • Az új ügyfelek részére hatékony folyamatok kidolgozása és a vállalat saját rendszerébe integrálása
  • Adóhatósággal való kapcsolattartás, beadványok elkészítése

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Min. 1-3 éves könyvelési tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Határidők betartása
  • Dinamikus, precíz munkavégzés
  • Kedveli a kihívásokat

Előnyök:

  • Adótanácsadói tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és bónusz
  • Fejlődési és karrier lehetőség egy gyorsan növekvő nemzetközi cégcsoportnál
  • Home office lehetőség
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Igényes, belvárosi iroda

Munkavégzés helye: Budapest