Állásajánlat » Pénzügy » Könyvelő, nagykereskedelemi cég » Ref.: AR-0921

Tapasztalt könyvelőt keresünk kertészeti nagykereskedelmi partnerünk részére Szekszárdra.

Feladatok:

  • Pénzügyi- és számviteli folyamatok felépítése, beleértve a belső könyvelés kialakítását (jelenleg külső könyvelő végzi a számviteli feladatokat)
  • Könyvelési szoftver bevezetése
  • Teljes körű könyvelési feladatok ellátása
  • Havi, negyedéves, éves zárások elkészítése
  • Adó és számviteli jogszabályok változásainak nyomonkövetése
  • Bérszámfejtés, adóbevallások elkészítése
  • Aktív közreműködés a pénzügyi előrejelzések elkészítésében
  • Terv-tény elemzések elkészítése
  • Eltérés elemzés és az okok feltárása
  • Főbb költség-meghatározó elemek meghatározása és mérése
  • Javaslat az intézkedésekre
  • Várható terv előrejelzések a következő 1-2 hónapra
  • Anyag és eszközgazdálkodás pénzügyi lekövetése

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Teljeskörű könyvelési területen szerzett több éves tapasztalat
  • MS office magabiztos ismerete
  • Készség önálló és csapatmunkára
  • Megbízhatóság
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Képes rendszerben gondolkodni

Előnyök:

  • Könyvelő irodai tapasztalat
  • Kereskedelmi szektorban szerzett munkatapasztalat
  • Kulcs Soft program ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és bónusz
  • Barátságos csapat
  • Egyéni fejlődés támogatása

Munkavégzés helye: Szekszárd