Állásajánlat » Pénzügy » Könyvelő, kereskedelmi cég » Ref.: AR-0728

Könyvelőt keresünk luxus óra kereskedelemmel foglalkozó partnerünk részére az Andrássy útra magabiztos angol nyelvtudással.

Feladatok:

  • Teljes körű könyvelési feladatok ellátása (bejövő számlák, házi pénztár, bankszámlakivonatok, vegyes könyvelési tételek könyvelése)
  • Analitikák és főkönyv egyezőségének biztosítása
  • Adóbevallások, adatszolgáltatások elkészítése
  • Havi, negyedéves, éves zárási feladatok elvégzése
  • Beszámoló összeállítása
  • A gazdasági vezető által meghatározott feladatok elvégzése
  • Aktív részvétel a külső és belső ellenőrzéseken

Elvárások:

  • Releváns pénzügyi végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Néhány éves szakmai tapasztalat teljes körű könyvelésben
  • Magabiztos angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődés
  • Exkluzív munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest