Állásajánlat » Pénzügy » Könyvelő - Kaposvár » Ref.: AR-0510

Dinamikusan fejlődő, külföldi tulajdonban lévő gyártó cég keres könyvelő pozícióba munkatársat kaposvári munkavégzésre.

Feladatok:

  • Bejövő és kimenő tranzakciók könyvelése a Kulcs-Soft ERP programmal
  • A cég könyvelésének, költségvetésének, pénzügyi kontrolljának teljes felügyelete
  • A pénzügyi igazgató együttműködésével az egységes vállalati könyvelési folyamatokat alkalmazása
  • Az üzem könyvelési feladatainak elvégzése, az éves működési terv végrehajtása, előrejelzések készítése
  • Havi és negyedéves pénzügyi bevallások elkészítése, főkönyv vezetése
  • Belső és külső pénzügyi auditokban való közreműködés
  • Ajánlott változtatások alkalmazása a könyvelési folyamatokban
  • Árajánlatkérések pénzügyi részének elkészítésében való közreműködés
  • Pénzügyi jelentések kidolgozása és folyamatos elkészítése az üzemvezető és a felső vezetés részére
  • A hatóságok és felügyeleti szervek pénzügyi előírásainak betartása és betartatása, pénzügyi szempontból a jogszerű működés biztosítása
  • A vállalat tőke menedzsmentje üzemi szinten
  • Az üzem pénzügyi részlegén dolgozók mentorálása, oktatása, folyamatos fejlődésük elősegítése, teljesítményük értékelése és jelentése a vezetőség felé

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Releváns szakmai tapasztalat (minimum 2 év)

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú stabil munkalehetőség, nemzetközi környezetben
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye: Kaposvár