Állásajánlat » Pénzügy » Könyvelő » Ref.: AR-0738

30 éves hazai múlttal rendelkező osztrák tulajdonban lévő, hulladékgazdálkodással foglalkozó vállalat keres könyvelő munkatársat, Budaörsi központjába.

Feladatok:

  • Bejövő számlák iktatása, ellenőrzése, könyvelésében való részvétel
  • Bankkivonatok egyeztetése, banki tranzakciók könyvelése
  • Házipénztári tranzakciók követése, ellenőrzése
  • Főkönyvi és folyószámla egyeztetések,
  • Hóvégi és éves zárásban való részvétel
  • Kimutatások, adatszolgáltatások, jelentések készítése
  • Főkönyvelő és pénzügy cégvezető munkájának támogatása

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Legalább 5 éves könyvelési tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Excel középszintű felhasználói ismerete
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Pontosság, precizitás, önállóság

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Cafeteria béren kívüli juttatás
  • Dinamikusan fejlődő, biztos hátteret adó vállalat

Munkavégzés helye: Budaörs