- Ann Landers

ÁLLÁSAJÁNLATOKÁLLÁSAJÁNLATOK

Állásajánlat » Pénzügy » Könyvelő angol nyelvtudással, budaörsi hulladékgazdálkodó cég » Ref.: AR-1001

30 éves hazai múlttal rendelkező osztrák tulajdonban lévő, hulladékgazdálkodással foglalkozó cég keres könyvelő munkatársat, Budaörsi központjába angol nyelvtudással.

Feladatok:

  • Pénzügyi vezető és főkönyvelő munkájának támogatása.
  • Havi/éves zárásban való aktív részvétel, könyvelési részfeladatok ellátása (vegyes tételek könyvelése), analitikák vezetése
  • Hóvégi, anyacég részére történő adatszolgáltatásban való részvétel
  • Tárgyi eszköz nyilvántartás kezelése
  • Statisztikai adatszolgáltatások készítése, benyújtása (havi, negyedéves, éves)
  • Kimutatások készítése (havi, negyedéves, éves)
  • Külföldi partnerekkel való egyeztetés angol nyelven (folyószámlák, kimenő és bejövő számlák)

Elvárások:

  • Főiskolai/egyetemi pénzügyi-számviteli végzettség vagy felsőfokú képesítés (legalább mérlegképes könyvelői)
  • Magyar számviteli szabályok ismerete
  • Legalább 2 éves könyvelés területén szerzett tapasztalat,
  • Microsoft Excel legalább középszintű, magabiztos felhasználói ismerete,
  • Középfokú angol nyelvtudás (főleg levelezésben)
  • Felelősségteljes önálló munkavégzés
  • Precizitás, igényesség a munkára, rendszerszintű gondolkodás

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria juttatás,
  • Dinamikusan fejlődő, biztos hátteret adó munkahely,
  • Kulturált, barátságos munkakörülmények
  • Parkolási lehetőség

Munkavégzés helye: Budaörs