Állásajánlat » Pénzügy » Könyvelő, 11. kerületi bevásárlóközpont » Ref.: AR-0979

Könyvelőt keresünk bevásárlóközpont tulajdonosa és üzemeltetője részére Budapestre a 11. kerületbe. Olyan könyvelés iránt érdeklődő munkatársat keresünk teljes állásba, aki már rendelkezik számviteli tapasztalattal, de szívesen mélyítené el a tudását egy tapasztalt könyvelő mellett.

Feladatok:

  • A könyvelő munkájának támogatása, a betanulási időszak után a könyvelő helyettesítése annak távolléte esetén
  • Kimenő és bejövő számlák kezelése, könyvelése
  • Tárgyi eszközök könyvelése
  • Közreműködés a beszámolók elkészítésében
  • Riportok és pénzügyekkel kapcsolatos nyilvántartások elkészítése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség, felsőfokú előny, de nem feltétel
  • Könyvelői vagy más számviteli, esetleg valamilyen pénzügyi végzettség elengedhetetlen
  • Számviteli területen szerzett néhány éves tapasztalat
  • Érdeklődés a könyvelés világa iránt
  • MS Office magabiztos ismerete, különösen excel
  • Munkájára igényes
  • Szívesen tanul

Előnyök:

  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Jó munkahelyi környezet
  • Szakmai támogatás és tanulási lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület