Állásajánlat » Értékesítés / Kereskedelem » Key account manager - IT » Ref.: AR-0460

Magyarország egyik vezető informatikai cége irodatechnikai és informatikai megoldások, eszközök, mérnöki és üzemeltetési szolgáltatások értékesítésére key account managert keres.

Feladatok:

  • Új üzleti lehetőségek feltárása, új ügyfelek akvirálása.
  • Ügyféligények felmérése, ügyféligények generálása.
  • Ügyfél szintű értékesítési stratégia kialakítása és alkalmazása.
  • Ügyfélkapcsolatok ápolása, ügyfélmegtartás.
  • Szerződéskötés koordinálása, értékesítési folyamat nyomon követése.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség és/vagy műszaki képzettség
  • Legalább 4 év, IT szektorban, KAM pozícióban szerzett tapasztalat.
  • Aktív működő kapcsolati rendszer a hazai informatikai piacon.
  • IT piac ismerete (gyártók, disztribútorok, konkurencia).
  • Komplex IT megoldások értékesítésében szerzett tapasztalat.
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség.
  • Pozitív, sikerorientált attitűd, dinamizmus.
  • Gépjárművezetői engedély.

Előnyök:

  • Piaci ügyfélkör mellett, államigazgatási ügyfélkörben is jelen van.
  • IT infrastruktúra értékesítésében szerzett tapasztalat.
  • Angol/német nyelvismeret.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag, céges autó.
  • Stabil, megbízható munkáltatói háttér.
  • Szakmai fejlődési lehetőség, választható tréningek és képzések.
  • Magas színvonalú, széleskörű műszaki- és szolgáltatási portfólió értékesítése.
  • Intenzív mérnöki- és back-office háttér támogatás.

Munkavégzés helye: Országos

Egyéb leírás:

  • 3 nyitott pozíció, lakóhelytől függően: Budapest / Debrecen / Veszprém