Állásajánlat » Műszaki / Gyártás » Key account manager, AGV és mobil robot terület » Ref.: AR-0950

Key account manager kollégát keresünk dinamikusan növekvő ipari automatizálással foglalkozó vállalat csapatába angol nyelvtudással.

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a külföldi stratégiai beszállítókkal
  • Piackutatási feladatok ellátása
  • Ajánlatok elkészítése (elsődlegesen Magyarországon, középtávon a környező országokban is)
  • Információk nyújtása elsősorban a marketing osztálynak

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Műszaki értékesítési területen szerzett min. 3 éves tapasztalat
  • AGV-k, targoncák, mobil robotok ismerete
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Jó csapat
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület