Állásajánlat » Értékesítés / Kereskedelem » Kereskedelmi munkatárs, értékesítési tanácsadó » Ref.: AR-0559

Vívófelszereléseket gyártó és értékesítő partnerünk részére keresünk kereskedelmi munkatársat/értékesítési tanácsadót.

Feladatok:

  • Vásárlók szakszerű tájékoztatása és kiszolgálása
  • Számlázási feladatok
  • Pénztárgép kezelése
  • Árlisták, árcédulák és fuvarcímke elkészítése
  • Kapcsolattartás a gyártókkal és a vevőkkel
  • Online rendelések kezelése és végigkövetése
  • Termékek csomagolása
  • Áru megrendelése
  • Árajánlatok elkészítése
  • A munkakörhöz tartozó adminisztratív feladatok ellátása
  • Időközönként versenyeken való árusítás, hétvégi munka

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Legalább 2-3 éves kereskedelmi gyakorlat
  • Angol nyelvismeret (középfok, társalgási szint)
  • Felhasználói szintű számítógépes tudás
  • Vevőorientált hozzáállás
  • Megbízhatóság
  • Önálló munkavégzési képesség
  • Problémamegoldó készség, rugalmasság

Előnyök:

  • Kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • Egyéb idegen nyelv ismerete
  • Informatikai érzék weblap, webshop kezeléséhez
  • Sportok szeretete, esetleg sportolói múlt

Amit kínálunk:

  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria juttatások

Munkavégzés helye: Budapest