Állásajánlat » Asszisztencia / Irodavezetés » Kereskedelmi- és áruforgalmi asszisztens » Ref.: AR-0895

Kereskedelmi- és áruforgalmi asszisztens munkatársat keresünk orvosi eszközök kereskedelmével foglalkozó partnerünk részére Budapestre a 22. kerületbe.

Feladatok:

  • Orvosi eszközök értékesítésével kapcsolatos komplett adminisztráció: beszállítói megrendelések készítése, beérkező áru átvétele, bevételezés, árajánlatok, visszaigazolások készítése, rendelések feldolgozása (számlázás, áru összekészítés, fuvarszervezés)
  • Kül- és belföldi partnerekkel való kapcsolattartás
  • Árlisták, adatbázisok kezelése, karbantartása
  • Készletgazdálkodás, leltározásban való együttműködés
  • Marketinganyagok elkészítésében való közreműködés, rendezvényeken való részvétel előkészítése
  • Weblap karbantartásban való részvétel

Elvárások:

  • Minimum középszintű angol nyelvtudás
  • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • PC ismeretek
  • Megbízhatóság, precizitás
  • Terhelhetőség, önálló munkavégzés
  • Csapatjátékos

Előnyök:

  • Külkereskedelmi ismeret, gyakorlat
  • Gyakorlat hasonló munkakörben (vevőszolgálat - raktározás)
  • Egészségügyi iskolai végzettség
  • Kulcs-Soft ismerete

Amit kínálunk:

  • Világszínvonalú termékekkel való tevékenység
  • Napi nyelvhasználati lehetőség
  • Képzés
  • Versenyképes jövedelem
  • Céges telefon
  • Kulturált munkavégézési körülmények

Munkavégzés helye: Budapest 22. kerület