Állásajánlat » Műszaki / Gyártás » Karbantartási vezető » Ref.: AR-0759

Karbantartási vezetőt keresünk külföldi tulajdonú szárnyas vágóhíd részére Jászberénybe.

Feladatok:

  • Karbantartási csapat szakmai vezetése és motiválása
  • Karbantartási tervek elkészítése és fejlesztése
  • Új gépek telepítésének koordinálása
  • Kapcsolattartás a gépgyártókkal és a beszállítókkal
  • Az üzem zavartalan működésének a biztosítása
  • Műszaki meghibásodások hiba-ok elemzése
  • Időszakos szervizek és karbantartási feladatok koordinálása és megszervezése
  • Karbantartási költségek tervezése és nyomon követése

Elvárások:

  • Műszaki végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Min. 5 év karbantartói tapasztalat
  • Karbantartási területen szerzett min. 3 éves vezetői tapasztalat
  • Képes gyorsan reagálni a váratlan helyzetekre
  • Motiváló személyiség
  • Gyors problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság

Előnyök:

  • Gépészmérnöki végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődés
  • Hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Jászberény