Állásajánlat » Műszaki / Gyártás » Karbantartási vezető » Ref.: AR-0511

Dinamikusan fejlődő, külföldi tulajdonban lévő gyártó cég keres karbantartási vezető pozícióba munkatársat kaposvári munkavégzésre.

Feladatok:

  • Megtervezi, megszervezi és felügyeli az összes karbantartási tevékenységet
  • Elemzi és megoldja a problémákat a különböző elektromos és mechanikus rendszerekkel kapcsolatban
  • Bevizsgálja, működteti és karbantartja a fűtési/hűtési/ventilláló és légnyomás rendszereket
  • Felügyeli a kapcsolattartást az alvállalkozókkal és szolgáltatókkal
  • Megtervezi és felügyeli az alkatrész leltárt
  • Felméri az energia megtakarítási lehetőségeket és javaslatokat tesz az energiatakarékosabb üzemeltetés érdekében
  • Megtervezi és véghezviszi új gépek/berendezések üzembe helyezését

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 5 év releváns munkatapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Microsoft Office felhasználói szintű használata

Előnyök:

  • A következő elektromos automatizált rendszerek ismerete előny: PLC, Automatic Control, AC/Servo Drivers, Process Control Instrumentation
  • CNC és szövőgépek ismerete

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú stabil munkalehetőség, nemzetközi környezetben
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye: Kaposvár