Állásajánlat » Asszisztencia / Irodavezetés » Junior piackutató » Ref.: AR-0695

Nemzetközi kereskedelmi partnerünkhöz junior piackutató munkatársat keresünk belvárosi irodába.

Feladatok:

  • Gazdasági, kereskedelmi kutatásokkal kapcsolatos projektek lebonyolítása és támogatása
  • Kutatási eredmények összegzése, jelentések elkészítése
  • Adatbázisok elkészítése és karbantartása
  • A vezető munkájának támogatása a projektek során
  • Riportok, jelentések, prezentációs anyagok, szórólapok elkészítése
  • Egyéb felmerülő irodai és adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség vagy olyan végzés előtt álló munkatárs, aki tud teljes munkaidőben dolgozni
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Erős MS office ismeretek
  • Erős analitikai és numerikus készségek
  • Pontosság és a részletekrevaló érzékenység
  • Önállóság, jó kommunikációs készség
  • Kreativitás, kiváló problémamegoldás
  • Fogékonyság az új dolgok iránt, tanulási vágy

Előnyök:

  • Középfokú török nyelvtudás
  • Alapvető gazdasági ismeretek
  • 1-2 éves tapasztalat hasonló pozíciókban
  • Illustrator, Photoshop ismeretek
  • Mindmap, Flowchart ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • A folyamatos szakmai fejlődés támogatása
  • Tréningeken, konferenciákon való részvétel
  • Nemzetközi csapatmunka
  • Stabil nemzetközi háttér

Munkavégzés helye: Budapest

Egyéb leírás:

  • Rátermett friss diplomások jelentkezését is várjuk