Állásajánlat » Értékesítés / Kereskedelem » Junior export sales manager » Ref.: AR-0570

Táplálékkiegészítőkkel foglalkozó partnerünk részére keresünk junior export sales managert.

Feladatok:

  • A sales team tagjaként részvétel az értékesítési tervek megvalósításában
  • Közreműködés a nemzetközi együttműködési lehetőségek feltérképezésében
  • Partnereinkkel, kiemelt ügyfeleinkkel fennálló kapcsolatok magas szintű ápolása
  • Piackutatás, új üzleti lehetőségek felkutatása
  • Részvétel üzleti tárgyalásokon, termékek és szolgáltatások bemutatása
  • Vevői megkeresések kezelése, érdeklődő ügyfelek átfogó tájékoztatása
  • A senior sales manager munkájának támogatása
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Kintlévőség-kezelés
  • Webes árellenőrzés

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (felsőfokú előny)
  • Kereskedelmi területen szerzett tapasztalat
  • Folyékony NÉMET nyelvtudás (szóban és írásban is)
  • Kiemelkedő problémamegoldó és szervező képesség
  • Kiváló kommunikációs képesség (írásban és szóban egyaránt)
  • Önállóság, döntésképesség, felelősségvállalás
  • Eredményorientáltság, megbízhatóság és precizitás
  • Jó kapcsolatteremtő képesség és határozottság
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • „B” kategóriás vezetői engedély (vezetési tapasztalattal)

Amit kínálunk:

  • Fiatal, jó hangulatú csapat
  • Külföldi munkavégzés
  • Szakmai fejlődés
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: Németország és Budapest