Állásajánlat » Informatika » Java fejlesztő » Ref.: AR-0929

Java fejlesztő munkatársat keresünk e-payment megoldásokkal foglalkozó piacvezető partnerünk részére.

Feladatok:

  • Új funkciók tervezésében, implementálásában való részvétel
  • Technikai dokumentáció készítése és aktualizálása
  • Szoftvertesztelési folyamat támogatása
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal
  • Üzleti döntés-előkészítési folyamatok támogatása
  • Új technológiák kutatásában való közreműködés
  • Projekt/részprojekt végrehajtásához szükséges erőforrások megbecslése
  • Projektkövetés, szükség esetén újratervezésben segíteni
  • Együttműködni a többi fejlesztővel, támogatni munkájukat, konzultáció
  • Code review-k végzése

Elvárások:

  • 2+ év fejlesztői tapasztalat
  • JAVA 7/8 magabiztos ismerete
  • Spring MVC, Spring Boot ismerete
  • Webservice ismeretek
  • Hibernate, JPA, SQL ismerete
  • GIT, Maven ismeretek
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Érdeklődés új technológiák iránt
  • Kritikus gondolkodás és jó problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs készség és csapatszellem
  • Igényes, megbízható munkavégzés
  • Precizitás

Előnyök:

  • JMS ismeretek
  • JavaScript, DHTML, Bootstrap, jQuery, Thymeleaf
  • Angular ismerete
  • Jenkins, GitLab CI, LiquiBase, JUnit
  • Postgres, Graylog, Jboss EAP
  • UML diagramok ismerete
  • Agilis módszertanok ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Fejlődési lehetőség
  • Változatos projektek
  • Rugalmas munkaidő
  • Támogatott szakmai képzések
  • Sportolási lehetőség támogatása
  • Egészségbiztosítási csomag
  • Jól megközelíthető munkahely

Munkavégzés helye: Budapesti iroda és Home Office