Állásajánlat » Asszisztencia / Irodavezetés » Irodavezető, orvosi műszerekkel foglalkozó cég » Ref.: AR-0776

Irodavezetőt keresünk orvosi műszerek forgalmazásával foglalkozó partnerünk részére határozott időre Budapestre a 22. kerületbe.

Feladatok:

  • Árajánlatok, visszaigazolások készítése
  • Kapcsolattartás a belföldi és a külföldi partnerekkel
  • Havi könyvelési anyag összekészítése
  • Kapcsolattartás a könyveléssel, bérszámfejtéssel
  • Házipénztár kezelése
  • Árlisták és adatbázis karbantartása ill. kezelése
  • Készletgazdálkodás és leltárban való közreműködés
  • Riportok, jelentések elkészítése
  • Minőségirányítási rendszerhez tartozó feladatok ellátása (auditokra való felkészülés)
  • Munkaügyi feladatok ellátása (munkaszerződések, átsorolások)
  • Jegyzőkönyvek vezetése
  • Külsős gépek javításának szervezése és a javításhoz szükséges anyagok rendelése
  • Irodai eszközök megrendelése
  • Tenderek beadásában való közreműködés
  • Adatvédelmi rendszer felügyelete, karbantartása

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Néhány éves irodavezetői tapasztalat
  • MS office magabiztos ismerete
  • Határozott, proaktív személyiség
  • Erős probléma megoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség

Előnyök:

  • Kulcs Soft ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos munka
  • Kellemes munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest 22. kerület