Állásajánlat » Asszisztencia / Irodavezetés » Irodavezető, nemzetközi ingatlanfejlesztő cég » Ref.: AR-0965

Irodavezetőt keresünk magabiztos angol nyelvtudással nemzetközi ingatlanfejlesztő partnerünk részére Budapestre a 13. kerületbe.

Feladatok:

  • A vállalat alkalmazottai / ügyfelei, más üzleti partnerei közötti kapcsolattartás és az információáramlás kezelése
  • Belső beszerzési eljárások követése, anyag beszerzési, fizetési kérelem stb. űrlapok előkészítése
  • Számlázási nyilvántartó rendszer nyomon követése és fenntartása
  • Fizetési státusz nyilvántartó rendszer nyomon követése és fenntartása
  • Szerződés nyilvántartó rendszer követése és karbantartása
  • Potenciális beszállítók felkutatása építőanyagokra
  • Beszállítói ajánlatok összehasonlítása és értékelése
  • Tárgyalás szerződési feltételekről és az árképzésről
  • Beszerzések nyomon követése és gondoskodás az időben történő szállításról
  • Rendelési adatok megadása (például a szállítók, mennyiségek, árak) belső adatbázisokban
  • Napra kész nyilvántartás vezetése a beszerzett termékekről, a szállítási adatokról és a számlákról
  • Jelentések készítése a beszerzésekről, beleértve a költségelemzéseket
  • Találkozók és tárgyalások szervezése
  • Irodai elrendezés kialakítása és irodaszerek, felszerelések rendelése
  • Egyeztet az IT osztállyal minden irodai készülékkel kapcsolatban
  • Általános támogatás nyújtása az irodai látogatók számára
  • Munkatársak irodavezetési kérdésekkel kapcsolatos megkereséseinek kezelése (pl. irodaszerek, hardver és utazás szervezés)
  • Kapcsolattartás a létesítménygazdálkodási szolgáltatókkal, beleértve a takarítókat, a cateringet és a biztonsági szolgálatot
  • Házon belüli vagy kívüli tevékenységeket tervezése, például összejövetelek, ünnepségek és konferenciák
  • E-mailek, levelezés feljegyzések, levelek, faxok és formanyomtatványok írása és terjesztése
  • Segítségnyújtás a rendszeres ütemezett jelentések, megbeszélés jegyzőkönyveinek elkészítésében
  • Irattározási rendszer kifejlesztése és karbantartása
  • Kapcsolattartási listák karbantartása
  • Utazással kapcsolatos foglalások kezelése
  • Közművekkel való kapcsolattartás
  • Fordítási feladatok

Elvárások:

  • Legalább 5 éves munkatapasztalat hasonló munkakörben
  • Felsőfokú végzettség gazdasági/pénzügyi területen
  • Magyar nyelvtudás, lehetőleg anyanyelvi szint
  • Angol nyelvtudás (szóbeli, írásbeli) legalább erős középfok
  • Magabiztos MS Excel felhasználói ismeretek
  • Magabiztos felhasználói ismeretek más Microsoft Office alkalmazásokban
  • Ügyfélközpontúság
  • Proaktív, pontos, precíz, önálló munka
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Diszkréció

Előnyök:

  • Építőipari vállalatnál szerzett tapasztalat előny
  • Török nyelvtudás előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos szakmai fejlődés támogatása (képzések, tanfolyamok)
  • Nemzetközi csapatmunka
  • Stabil nemzetközi háttér

Munkavégzés helye: Budapest 13. kerület