Állásajánlat » Asszisztencia / Irodavezetés » Irodavezető, gyártó és szolgáltató cég » Ref.: AR-0680

Tapasztalt irodavezetőt keresünk ipari gyártó és szolgáltató csepeli partnerünk részére.

Feladatok:

  • Vezető mindennapi munkájának segítése, támogatása
  • Irodai ügymenet, irattárazást, termelést kiszolgáló adminisztrációs háttér működtetése és továbbfejlesztése
  • Levelek érkeztetése, iktatása
  • Vendégek fogadása
  • Adminisztratív folyamatok tervezése, nyomonkövetése
  • Dokumentumok rendszerezése, tárolása, archiválása
  • Riportok, jelentések elkészítése
  • Postai ügyintézés
  • Fénymásolás, iratrendezés
  • Irodaszerek és egyéb eszközök megrendelése
  • Telefonok kezelés

Elvárások:

  • Minimum 3 év tapasztalat hasonló pozícióban
  • MS Office magabiztos ismerete
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Integrált ügyviteli rendszer ismeret
  • Terhelhetőség, rugalmasság, precizitás
  • Önállóság, magabiztosság, kreativitás

Előnyök:

  • Pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Projektasszisztenciában szerzett gyakorlat
  • SAP/SBO ismetet
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkahely
  • Önállóság
  • Modern irodai környezet

Munkavégzés helye: Budapest, Csepel