Állásajánlat » Asszisztencia / Irodavezetés » Irodavezető » Ref.: AR-0661

Irodavezetőt keresünk napenergiával foglalkozó külföldi partnerünk részére Budapestre az V. kerületbe folyékony angol nyelvtudással.

Feladatok:

  • Az iroda hatékony és zökkenőmentes működésének biztosítása
  • Utazások megszervezése, repülőjegyek, szállások foglalása
  • Céges események, üzleti találkozók, meetingek megszervezése
  • Kapcsolattartás az üzleti partnerekkel
  • Külföldi üzleti partnerek részére szállásfoglalás, ügyintézés
  • Naptárak kezelése, határidők figyelemmel kísérése
  • Telefonhívások, levelezések, küldemények kezelése
  • Nyilvántartások, adatbázisok kezelése, karbantartása, fejlesztése
  • Irodaszerek és az irodai eszközök megrendelése, karbantartásukkal kapcsolatos ügyintézés
  • Jelentések, prezentációk, riportok elkészítése
  • A munkatársak munkájának adminisztratív támogatása

Elvárások:

  • Néhány éves irodavezetői tapasztalat
  • Nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office ismerete
  • Jó szervező, kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Talpraesettség, határozottság, megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Modern irodai környezet

Munkavégzés helye: Budapest