Állásajánlat » Asszisztencia / Irodavezetés » Irodavezető, akusztikai cég » Ref.: AR-0770

Irodavezetőt keresünk akusztikai paneleket gyártó és forgalmazó finn partnerünk részére Budapestre az 5. kerületbe.

Feladatok:

  • Az iroda/bemutatóterem hatékony működésének biztosítása
  • Ügyfelek fogadása és szakszerű tájékoztatása a belsőépítészeti termékekkel kapcsolatban
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • A vezető és a munkatársak adminisztratív támogatása
  • Árajánlatok, számlák és díjbekérők elkészítése
  • Házipénztár kezelése
  • Belföldi beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Készletnyilvántartás vezetése
  • Leltározásban való részvétel és leltári jegyzőkönyv elkészítése

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség
  • MS Office magabiztos használata
  • Néhány év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Műszaki érzék és érdeklődés
  • Érdeklődés a belsőépítészet iránt
  • Jó kapcsolatteremtő- és szervezőkészség
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Magabiztos fellépés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség
  • Bérlettámogatás
  • Évvégi bónusz

Munkavégzés helye: Budapest