Állásajánlat » Műszaki / Gyártás » International sales engineer, offer engineer » Ref.: AR-0730

International sales engineer/offer engineer munkatársakat keresünk víz gépészeti berendezésekel és szennyvíztisztítási technológiával foglalkozó partnerünk részére Budapestre az 1. kerületbe.

Feladatok:

  • Értékesítési és ügyfélmenedzsment tevékenységek ellátása
  • Kiemelt partnerekkel történő kapcsolattartás
  • Alkalmanként utazás a Közel Keletre
  • Ajánlatok, kalkulációk és szerződések készítése
  • Szerződéskötési folyamatokban való aktív részvétel
  • Műszaki elemzések, tervek készítése
  • Szakmai anyagok feldolgozása, prezentációk készítése
  • Saját szakmai javaslatok kidolgozása
  • Részvétel a potenciális projektlehetőségek beazonosításában, azok műszaki véleményezése, előkészítése

Elvárások:

  • Gépészmérnöki diploma
  • Minimum 3 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Ügyfélorientált szemléletmód
  • Tervezői programok naprakész ismerete
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Profitorientált, üzleti szemlélet
  • Problémamegoldó képesség és csapatmunkában való részvételi képesség
  • Aktív felsőfokú angol nyelvtudás
  • Magabiztos, határozott fellépés, üzleti megjelenés
  • Motivált, lelkes, dinamikus
  • Jó stressz tűrő képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Karrierlehetőség

Munkavégzés helye: Budapest