Állásajánlat » HR » HR munkatárs » Ref.: AR-0737

HR munkatársat keresünk piacvezető ipari automatizálási partnerünk részére Törökbálintra.

Feladatok:

  • A HR-hez kapcsolódó dokumentáció elkészítése, nyilvántartása és kezelése: személyi akták, munkaszerződések, munkaköri leírások GDPR nyilatkozatok, cafeteria nyilatkozatok, munkáltatói igazolások, ki- és beléptetések stb.
  • A jelenlétek, távollétek, kiküldetések, betegség, táppénz, rendes és egyéb szabadságok, tréningek, oktatások és egyéb kapcsolódó dokumentumok  adminisztrálása
  • HR-t érintő auditokban, ellenőrzésekben való részvétel
  • Az ügyvezetéssel együttműködve a cég juttatási rendszerének áttekintése, kezelése és fejlesztése
  • Kapcsolattartás a külsős partnerekkel (bérszámfejtés, cafeteria szakértő, stb.)
  • HR területhez kapcsolódó operatív ügyintézés és adminisztráció (pl. bérpapírok kezelése, stb.)
  • Az ügyvezetéssel szorosan együttműködve a HR stratégia meghatározása és kidolgozása
  • Emberi erőforrás tervezés és ellátás támogatása: toborzásal, kiválasztással és beléptetéssel kapcsolatos feladatok
  • Új belépők standard oktatási tervének kialakítása és fejlesztése
  • Egyéni és csoportos oktatások, trainingek megszervezése
  • A szervezeten belüli váltások, valamint a kilépések kezelése (exit interjúk, stb.)
  • Üzemorvosi vizsgálat, munkavédelmi oktatások és vizsgák megszervezése
  • Támogatás egyéni és csoportos értékelőrendszerek (pl. motivációs és kompetenciamátrixok, stb.) kidolgozásában, fejlesztésében és adminisztrációjában

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség HR szakirányon
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Min. 4-5 éves releváns tapasztalat
  • HR eszközök és folyamatok ismerete
  • MS Office magabiztos ismerete
  • Strukturált gondolkodás és munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Empátia és szociális érzékenység

Előnyök:

  • Német nyelvtudás
  • Lotus Notes ismerete

Amit kínálunk:

  • Kreatív munka egy biztos, nemzetközi hátterű cégnél
  • Folyamatos tanulási lehetőség
  • Barátságos, lendületes, összetartó csapat
  • Korszerű munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye: Törökbálint