Állásajánlat » HR » HR igazgató » Ref.: AR-0973

HR igazgatót keresünk magyar kereskedelmi partnerünk részére Budapestre.

Feladatok:

  • HR stratégia kialakítása és megvalósítása
  • Munkaerő megtartás fejlesztése
  • 3 fős HR csapat irányítása, fejlesztése
  • Munkaerő és létszámgazdálkodási terv létrehozása, karbantartása és betartatása, a teljes dolgozói létszám biztosítása
  • Bérköltségterv készítése és havi kontrollja
  • Toborzási folyamat megszervezése, menedzselése és ellenőrzése
  • Munkajogi felelősség biztosítása
  • Létszám és szabadságterv készítése
  • KPI alapú ösztönzőrendszer működtetése, fejlesztése
  • Kötelező oktatások biztosítása
  • Teljesítményértékelés alapú szervezet fejlesztés
  • Munkáltatói márka építés
  • Statisztikák, kimutatások készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • HR vezetőként szerzett több éves tapasztalat lehetőleg a KKV szektorban
  • Munkajog alapos ismerete
  • Szervezetfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Határozott fellépés
  • Tud alkalmazkodni a gyors változásokhoz

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és egyéb juttatások

Munkavégzés helye: Budapest