Állásajánlat » Értékesítés / Kereskedelem » Használt tehergépjármű értékesítő » Ref.: AR-0479

Piacvezető nehéz-tehergépjármű gyártó partnerünk számára használt tehergépjármű értékesítő kollégát keresünk.

Feladatok:

  • Új ügyfelek felkutatása, meglévő ügyfélkör kezelése, ajánlatok összeállítása, szerződések megkötése
  • Járműátadás és teljes dokumentációjának összeállítása, számlázás
  • A használt tehergépjárművek készletnyilvántartása
  • Az értékesítési folyamat adminisztrációjának figyelemmel követése, vevői problémák kezelése
  • Használt autó beszámítási szerződések elkészítése, pénzügyi adminisztrációja

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett néhány éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Dinamikus, cél-orientált személyiség
  • Ügyfélorientált, együttműködő magatartás
  • Önálló munkavégzés, problémamegoldó gondolkodás
  • Precíz, pontos munkavégzés, adminisztrációban szerzett jártasság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Nemzetközi vállalati háttér
  • Szakmai, műszaki továbbképzés

Munkavégzés helye: Biatorbágy