Állásajánlat » Műszaki / Gyártás » Hardware Mérnök, Elektromos hajtásrendszerekkel foglalkozó cég » Ref.: AR-1013

Hardware mérnököt keresünk autóipari hajtásláncokkal foglalkozó partnerünk részére Budapestre.

Feladatok:

  • Rendszerkövetelményekből származó HW tervezési követelmények értékelése / létrehozása
  • Elektromos hajtáslánc-rendszer elektronikai tervezésének kidolgozása (szimuláció, alkatrészkészítés, kapcsolási rajz, elrendezés)
  • Tervdokumentáció készítése
  • Részvétel a legrosszabb eset elemzésében, a hibafa elemzésében, a hibamód hatáselemzéseiben az ISO26260 szerint
  • Funkcionális biztonsági mérnökök támogatása a HW-rel kapcsolatos témákban
  • Beágyazott SW mérnökök támogatása HW szempontból
  • Tesztervek és tesztesetek létrehozása a HW követelményeknek megfelelően a HW funkció ellenőrzéséhez
  • HW vizsgálatok teszt tervek szerinti elvégzése
  • Részvétel a hardverteszthez kapcsolódó infrastruktúra és tesztelő eszközök tervezésében és megvalósításában (Hardware in the Loop szimulátor, Power-HIL)

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség elektronikai, elektrotechnikai vagy kapcsolódó mérnöki szakon
  • Min. 2 éves tapasztalat elektronikai területen (tervezés, tesztelés, mikrokontroller alapú rendszerek)
  • PCB tervező eszközökben szerzett tapasztalat, különösen az Altium Designerben
  • Áramkörszimulációs eszközökben szerzett tapasztalat, lehetőleg LTSpice-ben
  • Teljesítményelektronikai tapasztalatok különösen az inverterek területén
  • Beágyazott programozásban / FPGA tervezésben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás elengedhetetlen

Előnyök:

  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és cafeteria
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Támogató munkahelyi közösség
  • Folyamatos fejlődési lehetőség és új kihívások

Munkavégzés helye: Budapest