Állásajánlat » Műszaki / Gyártás » Gyártástechnológus » Ref.: AR-0584

Méréstechnikai partnerünk számára, amely a világ vezető mikroelektronikai, napelemipari és kijelző-gyártó cégeinek beszállítója, GYÁRTÁSTECHNOLÓGUS munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Design review-k
  • BOM release-ek
  • Hibajavítások
  • Gyárthatósági vizsgálatok
  • Költségoptimalizálás

Elvárások:

  • Gépész, mechatronikai, esetleg villamosmérnök végzettség
  • Gyártási és dokumentációs területen szerzett munkatapasztalat
  • Magas szintű dokumentációs ismeretek
  • Automatizálási és konstrukciós ismeretek
  • Magabiztos gépgyártástechnológiai ismeretek
  • Angol műszaki nyelvismeret

Előnyök:

  • Pro-E, vagy egyéb 3D tervezőprogram ismerete
  • Windchill vagy egyéb PLM ismeret
  • Műszergyártás területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívást jelentő projektekben való részvétel lehetősége
  • Modern, kényelmes munkakörnyezet
  • Versenyképes bér, cafeteria juttatások

Munkavégzés helye: Budapest