Állásajánlat » Pénzügy » Gazdasági vezető, főkönyvelő » Ref.: AR-0687

Gazdasági vezetőt, főkönyvelőt keresünk műszaki termékek kereskedelmével foglalkozó partnerünk részére.

Feladatok:

  • A vállalat adminisztrációs rendszerének operatív irányítása, ellenőrzése (számlázás, könyvelés, pénzügy, kintlévőség kezelés, munkaügy)
  • Gazdasági csapat vezetése
  • A rendszer fejlesztése az üzleti folyamatoknak megfelelően
  • Üzleti tervezés/elemzés, előrejelzés
  • Terv és tény adatok összehasonlítása
  • Pénzügyi tervezésben való részvétel
  • Áru forgási sebesség gazdasági optimalizálása
  • A társaságra vonatkozó pénzügyi, számviteli, adózási jogszabályok betartása
  • Adóbevallások elkészítése
  • Helyi hatóságok előtt képviseli a céget
  • Éves beszámoló elkészítése
  • Heti és havi jelentések elkészítése
  • Kapcsolattartás a könyvvizsgálóval, jogásszal, rendszergazdával, bankkal, szolgáltatókkal

Elvárások:

  • Min. 5 éves releváns tapasztalat
  • Közgazdász diploma
  • Mérlegképes regisztráció
  • Panda program ismerete
  • Vezetői attitűd
  • Jó csapatjátékos
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Jó problémamegoldó készség

Előnyök:

  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Biztos, megbízható munkahely
  • Kellemes munkahelyi körülmények

Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület