Állásajánlat » Logisztika » Fuvarszervező,műszakvezető » Ref.: AR-0610

Osztrák partnercégünk számára Fuvarszervező/műszakvezető munkatársat keresünk Ausztriába.

Feladatok:

  • Éjszakai áruterítésben (autóalkatrész) dolgozó munkatársak vezetése, irányítása
  • Teljes gépjármű flotta kezelése
  • Ügyviteli adminisztráció irányítása
  • Aktív részvétel a számlázási folyamatokban
  • Szállítások szervezése, lebonyolítása
  • Külső és belső vállalati kapcsolattartás Ausztriában, telephelyek bejárása
  • Kapcsolattartás és riportálás az anyavállalat felé
  • A meglévő operációs és működési struktúra felülvizsgálata, annak fejlesztése

Elvárások:

  • C kategóriás jogosítvány
  • Felsőfokú és/vagy logisztikai szakirányú végzettség
  • 1-2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Kiváló német nyelvtudás (tárgyalóképes)
  • Kiköltözési, utazási hajlandóság
  • Stabil felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Kiemelkedő problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Magas fokú terhelhetőség
  • Csapatvezetésben szerzett rutin
  • Logisztikai piac ismerete
  • Erős vezetői készségek

Előnyök:

  • Tehergépjármű flotta üzemeltetésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes munkabér
  • Fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat

Munkavégzés helye: Külföld

Egyéb leírás:

Munkavégzés helye: Ausztria, Salzburg