Állásajánlat » Logisztika » Fuvarszervező, Győr » Ref.: AR-0655

Győri szállítmányozási partnerünk részére Nemzetközi fuvarszervező munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Fuvarfeladatok lebonyolítása, feldolgozása
  • Kapcsolattartás bel- és külföldi fuvarozó cégekkel
  • Fuvarok nyomon követése, koordinálása
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Német és/vagy angol tárgyalóképes nyelvtudás
  • Releváns tapasztalat
  • Stressztűrő képesség
  • Dinamikus, proaktív személyiség

Előnyök:

  • Szakirányú végzettség

Amit kínálunk:

  • Európai szintű bérezés
  • Összetartó csapat, családias légkör
  • Stabil és rugalmas vállalati háttér
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Mozgalmas feladatok, szakmai fejlődés

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye