Állásajánlat » Logisztika » Fuvarszervezési vezető » Ref.: AR-0700

Fuvarszervezési vezetőt keresünk budapesti FMCG szektorban tevékenykedő partnerünk részére.

Feladatok:

  • A szállítmányok optimális elosztásának megszervezése és biztosítása
  • Az útvonaltervezés előkészítése a SITI szoftveres alkalmazásban
  • Szállítási listák létrehozása a sofőrök számára
  • A szállítólevelek és szállítmányok osztályozása az egyes útvonalakra
  • A kézbesítendő áru kirakodásának és megrakodásának összehangolása és ellenőrzése
  • A kézbesített szállítmányok napi jelentésének ellenőrzése
  • Feljegyezi az összes nem kézbesített szállítmányt, majd a felelős sofőrrel és az ügyfélszolgálattal intézi őket. Biztosítja, hogy a lehető legrövidebb időn belül újra szállítják azokat.
  • Az ügyféltől kapott visszáru átvételének ellenőrzése
  • Operatív munkairányítás
  • Az útvonalak elkészítése és azok fenntartása, a postai irányítószámok adatbázisának fenntartása
  • Az ügyfél címek adatbázisában lévő adatok fenntartása
  • A raktárban lévő kiadások és folyamatok optimalizálása
  • Felelősség a raktár műszaki felszereltségéért
  • A szállítással kapcsolatos számlázáshoz szükséges dokumentumok ellenőrzése és feldolgozása
  • A belső osztályokkal és a sofőrökkel való kommunikáció
  • Más projektek a Disztribúciós és logisztikai menedzser utasításai alapján

Elvárások:

  • Min. 2 év disztribúcióban szerzett vezetői tapasztalat
  • Csapatvezetői tapasztalatok
  • Jó földrajzi és helyi logisztikai ismeretek
  • Szervezői készségek
  • Rugalmasság
  • Kiváló kommunikációs képességek

Amit kínálunk:

  • Korrekt bérezés és cafeteria
  • Hosszú távú munkahely
  • Megbízható vállalati háttér

Munkavégzés helye: Budapest