Állásajánlat » Logisztika » Fuvarszervezési csoportvezető, team lead » Ref.: AR-0907

Fuvarszervezési csoportvezető (team lead) munkatársat keresünk szállítmányozási és logisztikai partnerünk részére Budapestre a 11. kerületbe, Kelenföldre.

Feladatok:

  • Ügyfelekkel, partnerekkel, fuvarozókkal való folyamatos kapcsolattartás
  • Megbízás átvétele, visszaigazolása, fuvar megszervezése
  • Számítógépes adatnyilvántartás precíz kezelése
  • Új alvállalkozók megkeresése
  • A bejövő számlák ellenőrzése és jóváhagyása
  • Reklamációk és kárigények kezelése
  • Az értékesítés munkájához folyamatos, napi üzleti információk biztosítása
  • Szakmai információk nyomon-követése és továbbítása a munkatársak felé
  • Árajánlat kiadásban, tenderek kidolgozásában való részvétel
  • Havi zárás előkészítése és az osztályvezetővel történő egyeztetése a határidők figyelembevételével
  • Beosztottak koordinálása, teljesítményük értékelése és motiválása

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség
  • Fuvarszervezésben szerzett több éves tapasztalat
  • Kommunikáció képes középfokú angol és / vagy német nyelvtudás
  • MS Office ismerete
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód, csapatjátékos
  • Vezetői készségek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Modern irodai környezet

Munkavégzés helye: Budapest 11. kerület, Kelenföld