Állásajánlat » Informatika » Frontend fejlesztő és Windows rendszergazda » Ref.: AR-0622

FRONTEND FEJLESZTŐ és WINDOWS RENDSZERGAZDA munkatársat keresünk internet-, mobil-, és broadcasting technológiai partnerünk irodájába.

Feladatok:

  • Nagy látogatottságúsite-okhoz kapcsolódó frontend feladatok elvégzése
  • Új funkciók implementálása és megvalósítása
  • Nagy látogatottságú site tervezése és bővítése
  • Várhatóan a munkaidő maximum 20%-ban Windows rendszergazdai feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Legalább 2-3 éves JavaScript és frontend fejlesztői tapasztalat
  • AngularJS 1.x framework releváns tapasztalat
  • Magabiztos HTML / CSS / JavaScript / site build szaktudás
  • MVC, objektum orientált szemléletmód
  • Strukturális gondolkodás, meglévő rendszerek átlátása
  • Specifikáció alapján a feladatok megvalósítása
  • A saját és megismert kód dokumentálása
  • MySQL alapismeretek
  • GIT verziókövető ismeret
  • Alap szintű Linux ismeretek
  • Minimum alap szintű angol nyelvtudás
  • JSON, XML formátumok kezelése
  • Windows 7 és Windows 10 releváns, magabiztos, üzemeltetési tapasztalat
  • Rugalmas, feladatait fókuszáltan végzi
  • Csapatjátékos, de önállóan is tud dolgozni
  • Aki türelmesen segít a kollégáknak a meglévő gépekkel kapcsolatos problémákat megoldani, a munkaidő egy kis részében

Előnyök:

  • PHP-s alapismeretek, template engine-ek ismerete
  • Egyéb MVC-s JavaScript framework ismerete
  • IDE használat, például PHPStorm
  • Nagy látogatottságú site-ok tervezésében szerzett tapasztalat
  • Windows Active Directory kezelési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő fizetés
  • Privát egészségügyi szolgáltatás a család részére
  • Közös csapat célokhoz kötött bónusz
  • Modern, inspiráló iroda nyugodt, 11. kerületi környezetben
  • Barátságos, kreatív és támogató csapat
  • Kávé, tea az irodán belül, nem beszélve az újratöltődést segítő csocsóasztalról :)

Munkavégzés helye: Budapest