Állásajánlat » Pénzügy » Főkönyvelő » Ref.: AR-0760

Főkönyvelő munkatársat keresünk nemzetközi ingatlanfejlesztő és energiaipari partnerünk részére angol nyelvtudással Budapestre.

Feladatok:

  • A vállalat teljes körű számviteli feladatainak koordinálása
  • Havi és időszakos zárások koordinálása
  • Pénzügyi és számviteli riportok készítése
  • Negyedéves, éves beszámolók és eredménykimutatás elkészítése
  • Adóbevallások és KSH adatszolgáltatás elkészítése, benyújtása
  • Törvényi változások naprakész követése
  • Külső szervezetekkel, hatóságokkal, könyvvizsgálóval való kapcsolattartás
  • A vállalat könyvelői csoportjának irányítása, koordinálása

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Min. 8-10 éves teljeskörű könyvelésben szerzett tapasztalat
  • Min. 3-5 éves főkönyvelői vagy senior könyvelői tapasztalat
  • MS Office ismerete
  • Precizitás, alaposság, megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil nemzetközi vállalati háttér
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Szakmai konferenciák, tanfolyamok támogatása
  • Igényes, családias munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest