Állásajánlat » Pénzügy » Fióktelep vezető, pénzforgalmi intézmény » Ref.: AR-0746

Fióktelep vezetőt keresünk brit pénzforgalmi intézmény  budapesti képviseletébe magabiztos angol nyelvtudással.

Feladatok:

  • A társaság tevékenységének irányítása Magyarországon
  • Együttműködés a Nemzeti Bankkal, az adóhatósággal és más helyi illetékes hatóságokkal
  • Együttműködés a partnerekkel, bankokkal és egyéb intézményekkel
  • Az iroda napi munkájának a megszervezése
  • Kapcsolattartás az alkalmazottakkal, a beszállítókkal és az ügyfelekkel
  • Új csapattagok toborzásának megszervezése

Elvárások:

  • Gazdasági vagy pénzügyi területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 éves banszektori vagy egyéb pénzintézetben vagy pénzforgalmi intézményben szerzett vezetői tapasztalat
  • Pénzküldési rendszer (SWIFT) ismerete
  • Magabiztos angol nyelvismeret
  • A területre vonatkozó törvények naprakész ismerete

Előnyök:

MBA végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Karrierlehetőség

Munkavégzés helye: Budapest